Zebranie walne 16 grudnia 2020 r.

a) Nowy przewodniczący Koła - Konrad Stasiak
b) Nowy wiceprzewodniczący ds. marketingu - Agnieszka Krupa
c) Wiceprzewodniczący - Weronika Dorocińska pozostała przy swojej funkcji.

Poprzedni przewodniczący (Patryk Kuzański) zrezygnował ze stanowiska w związku z jego przyszłym odejściem z murów Uczelni. Dziękujemy Ci za twój wkład w rozwój i podtrzymanie naszej organizacji. Życzymy samych sukcesów. Nowe osoby zostały wybrane na podstawie statutu większością głosów.

a) Powołanie pomocnika ds. organizacyjnych - Michała Szustkiewicza
b) Otwartość Zarządu na nowe stanowiska i funkcje naszych członków

Wspólnie z członkami koła postanowiliśmy umożliwić rozwój naszych studentów poprzez poszerzanie ich zainteresowań. Dlatego otworzyliśmy im ścieżkę, która ma poszerzać ich horyzonty, jednocześnie wspierając rozwój działalności koła naukowego. Dlatego pierwszą osobą w tym scenariuszu został nasz kolega Michał Szustkiewicz, który będzie wspierał nas swoim doświadczeniem organizacyjnym i marketingowym.

Stworzenie zgranej i małej społeczności, która będzie przeć przed siebie i popychać naprzód naszą organizację. Dlatego postanowiliśmy zmniejszyć nasze grono osoby, które nie angażują się w pracę koła i posiada obecność mniejszą niż 50%